SAMANDAĞ BELEDİYESİ, TEMMUZ AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISININ 2. BİRLEŞİMİ 7 TEMMUZDA YAPILACAK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Samandağ Belediyesi Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. Birleşimi 7 Temmuz 2022 Perşembe günü saat 10:00’da Samandağ Belediyesi Hizmet Binasında bulunan Toplantı Salonunda yapılacak.

Geçtiğimiz hafta yapılan Temmuz ayı olağan Meclis Toplantısında, İmar Komisyonu ve Plan Bütçe Komisyonuna havale edilen gündem maddeleri sebebiyle meclis açık kalmıştı. Samandağ Belediye Meclisi 3 gündem maddesini görüşmek üzere Perşembe günü yeniden toplanacak.

Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısının 2. Birleşiminde görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde:

1.01.07.2022 tarih ve 50 sayılı Meclis kararıyla İmar Komisyonuna havale edilen İlçemiz Sutaşı Mahallesinde kamuya terkli alanda trafo binası yerinin tesis edilebilmesi amacıyla hazırlanan 1/1000 Uygulama imar planı değişikliği ile ilgili imar komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması.

2.01.07.2022 tarih ve 51 sayılı Meclis kararıyla İmar Komisyonuna havale edilen Tekebaşı mahallesinde bulunan 1767 ve 1866 nolu parsellerden geçen 7 metrelik imar yolu hattının yerinden düzenlenmesi ile ilgili imar komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması.

3.01.07.2022 tarih ve 57 sayılı Meclis kararıyla Plan Bütçe Komisyonuna havale edilen ek bütçe ile ilgili komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu