Hatay Basınına Taze Kan : ”Şehr-i Hatay “

Doğru,Tarafsız,İlkeli Habercilik…

Yerel Gündem,Siyaset,Spor,Sanat,Aktüel ve Sektörel Haberlerin Adresi

SAYFAMIZ YENİ HATAY GAZETECİLER CEMİYETİ ÜYESİDİR.

 

 

Yönetim Yeri Adresi:
Şehr-i Hatay   31040    Antakya/Hatay

Telefon No:
0 541 415 02 70

Fax No

Sorumlu Müdür:
Talip Köleoğlu

E-posta:
talipkoleoglu@gmail.com

Internet Reklamları Hakkında Bilgi:
https://www.sehrihatay.com

SAYFAMIZ YENİ HATAY GAZETECİLER CEMİYETİ ÜYESİDİR.

Sayfamızda ki Köşe yazarlarının yazıları ve ifade ettikleri görüşler yazarın tamamen konu hakkında ki kendi şahsi görüşleridir.Kendisini bağlar, sayfamızın  yayın politikası ile ilgisi yoktur

 

 

Faaliyet Konusu: Gazetecilik, gazete matbaa basımı, elektronik ortamda veya basılı şekilde yayını ve satışı ile ulusal ve uluslararası düzeyde televizyon programları, video, film ve reklam yapım ve tanıtım işleri.
Şirket amacının gerçekleşmesi için yurt içinde ve dışında mal gayrimenkul sınai mülkiyet haklarına tasarrufi muameleler yapabileceği gibi bunlar üzerinde rehin ve ipotek tesis etmek leyh ve alayhine ve her türlü ayni hak irtifak kira şufa sükna gayrimenkul mükellefiyetleri vesair hakları iktisap tesis terkin ve fek etmek ve 01.01.2000 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

İşe Başlama Tarihi:
14.04.2020

Vergi Dairesi ve Numarası:

UYARI
“site.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Örnek Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”