İŞ İNSANI GERKES ŞİMDİ DE ÜCRETSİZ KOLONYA DAĞITACAK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Aylar öncesinde komşu ülke Suriye’de meydana gelen çatışma sonrasında şehit olan Mehmetçiklerimizin ardından ücretsiz Türk Bayrağı dağıtarak vatandaşların gönlünde taht kuran Davut Petrol İşletmecisi Hayırsever İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes, Türkiye’yi etkisi altına alan Corona Virüsü Salgını nedeniyle vatandaşlara ücretsiz ekmek ve maske dağıtımı sonrasında vatandaşlara ücretsiz kolonya dağıtımı yapacak.

Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Davut Petrol İşletmecisi Hayırsever İş İnsanı Şeydavut Gerkes, Türkiye’yi etkisi altına alan Corona Virüsü Salgını sonrasında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ücretsiz olarak ekmek, gıda ve maske dağıtımının ardından, şimdi de kolonya dağıtımını gerçekleştirecek.

Vatandaşların iyi veya kötü günlerinde her zaman maddi ve manevi olarak yanlarında olmayı kendine ilke edinen Davut Petrol İşletmecisi Hayırsever İş İnsanı Şeyhdavut Gerkes’in gerçekleştirdiği hizmete teşekkür eden vatandaşlar, “Allah böylesine hayırsever iş insanlarımızı başımızdan eksik etmesin. Devletimizin aldığı kararların yanı sıra kendisi de bir vatansever olarak vatandaşlara yardımını esirgemiyor. Allah razı olsun kendisinden. Emsallerinin çoğalmasını diliyoruz. Gerçekleştirmiş olduğu yardımlardan dolayı teşekkür ediyoruz.” dediler.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu