GENÇLERBİRLİĞİ DAYANIŞMA, DESTEK, BİRLİK VE BERABERLİK GECESİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

ALİ GÜMÜŞ 50 BİN TL’YE SATIN ALDIĞI FORMAYI ESKİ BAKAN FUAT ÇAY’ı ARMAĞAN ETTİ

Samandağ İlçesinin başarılı takımlarından Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü BAL Ligine yükselmesini taraftarları ve Samandağ halkı ile birlikte Şampiyonluk gecesiyle kutladı. Hayırsever iş adamı Ali Gümüş Samandağ Gençlerbirliği formasını açık arttırma ile en yüksek fiyatla 50 bin TL ye satın alarak alkışlandı. Formayı Saniye ve Ticaret eski başkanı Fuat Çay hediye etti.

Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü Yönetimi tarafından düzenlenen gece Deniz Sitesi Swan Jardin Kır Bahçesinde gerçekleşen geceye CHP Hatay Milletvekili  Mehmet Güzelmansur, Samandağ kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, başkan yardımcısı Timur Bozoğlan, İlçe Jandarma Bölük komutan jandarma binbaşı Servet Arslan , , İlçe Emniyet Müdürü Asuman Karacık, AK Parti Samandağ İlçe başkanı Semir Özdemir, CHP İlçe Başkanı Turgay Abacı, Gençlerbirliği başkanı Av. Süleyman Bedir Abacı,  CHP il başkanı Ramiz Parlar, ATSO başkanı Hikmet Çinçin, Oda başkanları, Belediye Meclis üyeleri,  işadamları, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

  ONURSAL BAŞKAN AV TURGAY ABACI GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKAN DEĞERLİ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA, İŞADAMLARIMIZA TÜM SAMANDAĞ HALKIMIZA  YÖNETİM KURULU ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

   Düzenlenen geceden elde edilecek tüm gelirin kulübün ihtiyaçları için harcanacağını söyleyen gecede konuşma yapan onursal başkan Av. Turgay Abacı “

Koskoca bir yıl boyunca inanılmaz bir motivasyon emek ve alınteri ile Analarının ak sütü gibi helal Bir Şampiyonluğu bu ilçeye kazandıran teknik kadromu, oyuncularımı ve yönetici arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum.   “Samandağ tarihinde ilk kez şampiyon olarak BAL LİGİ’ne yükselme başarısı gösteren takımımızın tarihi şampiyonluğunu kutlamanın hakllı gururunu yaşıyoruz. Gençlerimize sahip çıkan değerli belediye başkanlarımıza, işadamlarımıza tüm Samandağ halşkımıza  Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum. Ayakkabısından, formasına, seyahat ettikleri yerlere, kamplara kadar siz yürekli insanların sayesinde bunu yapıyoruz. Bu akşam bu fedakarlığı yapan çok değerli katılımcılarımıza özerlikle şükranlarımı sunmak istiyorum. Sizin destekleri ile tarihe bir anı düşmek için hep beraber birbirimize söz verdik, sizin destekleri ile bunu başaracağımıza inanıyorum”

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu