Defne Devlet Hastanesi Hemşireler Gününü Kutladı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Defne Devlet Hastanesinde “12 Mayıs Hemşireler Günü ve 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası” Etkinlikleri kapsamında bir kutlama programı düzenlendi. Defne Devlet Hastanesi Konferans Salonunda Başhekim Dr.Barış Kavvasoğlu ‘nun ev sahipliğinde gerçekleşen programa Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr.Ali Pekmezci, Defne Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Barış Kavvasoğlu, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Sıtkı Sönmez , Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık bakım hizmetleri müdürü Süheyla Kala, Defne Devlet Hastanesi  Sağlık bakım hizmetleri müdürü Yeliz Günal , Sağlık hizmetleri müdür yardımcısı Sercan Açıkyol,Doktorlar ve Hemşireler katıldılar.

Hemşirelik mesleğinde 30.yılını dolduran ebe ve hemşirelere Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr.Ali Pekmezci, Defne Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Barış Kavvasoğlu ve Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Sıtkı Sönmez tarafından plaket takdimi yapıldı.

Plaket takdim töreni sonrasında toplu fotoğraf çekimi ile devam edilen programda Protokol üyelerini katılımı ile pasta kesimi gerçekleşti. Hemşireler Günü kutlama programı ikramlar ile son buldu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu