BAŞKAN ERYILMAZ: “TÜM EKİPLERİMİZ VE EKİPMANLARIMIZLA GECE GÜNDÜZ DEMEDEN TOPYEKÜN SAHADAKİ MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay genelinde etkisini sürdüren şiddetli yağışlar bir çok yerde olumsuzluk yarattı. Samandağ’da da devam eden ve durmak bilmeyen yağışlarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden anında müdahale geldi.

Sabahın erken saatlerinden itibaren Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatıyla adeta yağmur seferberliği başlatan Samandağ Belediyesi, ilçenin merkeze en uzak mahalleleri  dahil olmak üzere olumsuzluk yaşanabilecek her durumun önüne geçti. Sabahın ilk ışıklarına kadar bütün ekip ve iş makineleri ile sahada olan   ekipler, haftasonu da her ihtimale karşı kontrollerini sürdürüyorlar.

Ekiplerin çalıştığı bütün noktaları giden ve devam eden yağmura rağmen sahadaki çalışmaları inceleyen Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, vatandaşlarla birebir ilgilendi. Başkan Eryılmaz 3 gündür gece ve gündüz devam eden çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada;Değerli Vatandaşlarımız, maalesef felaketler peşimizi bırakmıyor. İlçemiz genelinde 3 gündür aralıksız devam eden yağışlar nedeniyle bazı mahallelerimizde su taşkınları meydana gelmektedir. Yoğun yağmur yağışı nedeniyle meydana gelen su taşkınlarının etkilerini en aza indirmek için tüm ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla gece gündüz demeden topyekûn sahadaki mücadelemizi sürdürüyoruz.

Vatandaşlarımızın hiçbir mağduriyet yaşamamaları adına sahada azami gayret gösteren tüm belediye emekçilerimize teşekkür ediyor, su taşkınlarından etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun… İfadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu