Ateş Güvenlik Görevinin Başında

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Yaşadığımız asrın felaketi sonrasında büyük kayıplarına rağmen kısa sürede toparlanarak Yeni Adliye arkası Bahçeşehir koleji yanında hizmet vermeye başlayan Ateş Özel Güvenlik,Silahlı silahsız eğitimlerinin yanı sıra Kalıcı ve geçici işyerleri,Konteyner ve Çadır kentler ve Fabrikalara sağladıkları güvenlik ve koruma hizmetleri ile görevinin başında bir firma olarak çıkıyor karşımıza.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun çerçevesinde Özel Güvenlik alanında en iyi donanımlı ve bilinçli Özel Güvenlik Görevlisi personeli yetiştirmek, Sunulacak Özel Güvenlik Hizmetlerinin daha profesyonel bir görev anlayışı içerisinde yerine getirilmesi için 2017 yılında faaliyete başlayan Ateş Özel Güvenik ,Kusursuz hizmeti,Görev yaptığı alanlarda gösterdiği başarısı ,müşteri memnuniyeti ve personelinin memnuniyeti ile sektörde zirvedeki yerini koruyor. Uzman eğitici ve deneyimli kadrosu ile silahlı-silahsız güvenlikçi eğitimleri,Sertifika yenileme eğitimi  ve hizmet içi silahlı eğitimler başta olmak üzere güvenlik alanında bir çok eğitimi bünyesinde bulunduran ve  bu mesleğe yeni başlayacak olanların yoğun bir biçimde  tercih ettiği kurum olarak hizmetine hız kesmeden devam ediyor.

Yılların verdiği deneyim ile Ateş Özel Güvenlik kurumunun başında yer alarak kurumun başarısında en önemli paya sahip olan Kurumun yöneticileri  yaptıkları  açıklamalarında  :” Öncelikle herkese büyük geçmiş olsun.6 Şubat depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyoruz.Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın hiç kimseye.

Depremin ilk saatlerinden itibaren görevinin başında olan kurumumuzda 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun çerçevesinde Özel Güvenlik alanında en iyi donanımlı ve bilinçli Özel Güvenlik Görevlisi personeli yetiştirmek, Sunulacak Özel Güvenlik Hizmetlerinin daha profesyonel bir görev anlayışı içerisinde yerine getirilmesi için biz  ve ekip arkadaşlarım büyük bir özveri içerisinde çalışmaktayız. Güvenlik konusunda yoğun bir biçimde tercih  edilen kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Güvenlik adına tüm ekipmanların bulunduğu ve uygulamalı eğitimlerin verildiği kurumumuz deprem sonrası hızlı bir biçimde oluşturduğumuz nizami sınıfları ve diğer unsurları ile şuan bölgemizde  iyi eğitim veren kurumu olmasının yanında  Uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile de sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. Ateş Özel Güvenik bünyesinde faaliyet gösteren güvenlikçiler görev aldıkları her yerde disiplin odaklı başarılı çalışmaları ile takdir topluyorlar.. Yine hocalarımız da kesinlikle konularında uzman isimlerden oluşmaktadır. Altını çizmek istediğim bir diğer konu ise bize sertifika almaya gelen adaylar sadece kayıtlarını yaptırarak sınavlara girerler. Bizim deneyimli çalışma arkadaşlarımız onların dosyalarını ve tüm evraklarını hazırlayarak takip ederler. Bu da adaylarımızın üzerinden bir yükü alarak onların sadece derslerine odaklanmalarına yardımcı olmaktadır. İmkanlar doğrultusunda bizden sertifika alan arkadaşlarımızın büyük çoğunluğuna iş ayarlayarak istihdam sağladık.Sağlamaya da devam edeceğiz.”dediler.

Yeni Adliye arkası Bahçeşehir koleji yanında hizmet veren Ateş Özel Güvenliğe 0 553 160 66 64 ile 0 505 544 80 41 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu