Taraftarlar Erzurum Palandöken’de Hatayspor’u ziyaret etti. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Hatayspor’u desteklemek ve takıma moral vermek amacıyla Antakya’dan minibüsle Erzurum’a giden Bordo-Beyazlı taraftarlar, her zaman her yerde takımının yanında olduğunu gösterdi. 

Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Nihat Tazearslan’ın sağladığı araçla 850 KM’lik yolu kateden taraftarlar, Erzurum Palandöken’de kamp yapmakta olan Hatayspor’u ziyaret etti. 

Sportif Direktör Taner Savut, Hatayspor Teknik Direktörü Serkan Özbalta ve futbolcularla buluşan taraftar temsilcileri, yeni sezon öncesi takıma başarı diledi. 

Hatayspor Taraftarlar Dernek Başkanı Sadullah Ergin ve Hatay 31 Asi Gençlik Taraftarlar Dernek Başkanı Songül Taşdelen işbirliğiyle gerçekleşen bu organizasyona katılan taraftarlar, Erzurum’un tarihi yerlerini gezdi, ayrıca Ümraniyespor ile oynanan hazırlık maçını izledi. 

Hatayspor sevgileriyle toplamda 1700 KM yolculuk yapan Bordo-Beyazlı taraftarlar, bu sezon Hatayspor’u iç sahada ve tüm deplasmanlarda destekleyeceklerini ve sonuç ne olursa olsun Hatayspor’a sahip çıkacaklarını belirtti. 

Bu arada Erzurumspor taraftarlarının önde gelen ismi Baki Kırmızıgöz ve çok sayıda Erzurumlu sporsever, Hatayspor taraftarlarını bir mekânda konuk ederek spor dostluğu üzerine sohbet etti.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu