Sarılar Mahallesi Yaz Festivali Yine Dolu Dolu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Geçtiğimiz yıllarda 2 kez yapılan ve yapıldığı dönemlerde büyük ses getiren Sarılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Gelişim Derneği tarafından düzenlenen Yaz Festivali’nin 5,6 ve 7 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan 3.Yaz Festivalinin programı belli oldu. Geçtiğimiz yıl Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında düzenlenemeyen Sarılar Mahallesi Yaz Festivalinin bu yıl yoğun ilgi göreceğine kesin gözü ile bakılıyor.

Altınözü’nde renkli görüntülerin yaşandığı, Sarılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve KültürelGelişim Derneğince hazırlanan festival kapsamında aynı zamanda çocuk etkinlikleri, pandomim gösterisi, çekiliş etkinlikleri yer alacağı belirtildi.5,6 ve 7 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan festivalde Manuş Baba, Ogün Sanlısoy ve NikotinBand sahne alacak. Sihirbaz Ahmet Küçükdoğan’ da gösterileri ile festivalin eğlencesine eğlence katacak. Sarılar Mahallesinde festival kapsamında kurulacak çadırlarda yöresel tatlara ve ürünlere yer verilirken kurulacak olan tahta salıncak çocukları eğlendirirken katılımcılara nostaljik anlar yaşatacak.

Sarılar Mahallesinde düzenlenecek olan festivale tüm halkı davet eden Sarılar Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Kültürel Gelişim Derneği Başkanı Costa Çifçioğlu, “Atalarımızdan bize kalan kültürel mirası yaşatmak ve şenlikleri geleneksel hale getirmek amacıyla düzenleyeceğimiz festivalde herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız ”dedi.

İlgili Haberler

Puan Durumu