Özge&Miraç  Evliliğe İlk Adımı Attı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın köklü, saygın ve sevilen ailelerinden olan Güzel ve İnanç ailelerinde nişan heyecanı yaşandı.

Emhal&Ahmet Güzel çiftinin dünyalar güzeli kızları Özge ile Saadet&Salih İnanç çiftinin yakışıklı oğulları Miraç Harbiye Palmiye Park  Kır Bahçesinde gerçekleştirilen muhteşem nişan merasimi ile nişan yüzüklerini takarak evliliğe ilk adımı attılar.

Bölgemiz sağlık sektörü ve DJ’lik sektöründe  başarıları ile dikkatleri toplamayı başaran Miraç İnanç ve Nişanlısı Özge Güzel’i bu mutlu anlarında Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Atakaş Hatayspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Güzel,akraba ve sevenleri yalnız bırakmazken   nişan yüzüklerini takan aile büyükleri genç çifte hayırlı olsun diyerek Allah tamamına erdirsin dileklerinde bulundular.Eğlencenin gece boyunca devam ettiği dillere destan nişan merasiminde katılımcılar bir an olsun pisti boş bırakmadılar.

Mutlulukları adeta gözlerinden okunan Özge&Miraç  çifti mutlu anlarında yanlarında yer alan tüm sevenlerine teşekkür ederek geceyi ölümsüzleştirmek adına bol bol objektiflere poz verdiler.

Şehri Hatay Haber Portalı  olarak Miraç İnanç ve  Özge Güzel çiftine hayırlı olsun dileklerimiz ile Allah tamamına erdirsin temennilerimizi gönderiyoruz.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu