Ödül Avcısı Ertuğrul Gök

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay engelliler gençlik ve spor kulübü derneği sporcusu Ertuğrul Gök daha önceki müsabakalarda olduğu gibi geçtiğimiz günlerde Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen  özel sporcular il müsabakasında  1.liği kimseye kaptırmayarak bu alanda ne denli başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Aynı müsabakalarda 50 m sırt üstü kategorisinde  2. Olan Süleyman Güleryüz Hatay engelliler gençlik ve spor kulübü derneğinin bu alandaki başarısını herkese gösterdi.

200 m serbest,50 m sırt üstü,100 m kurbağalama ve 50 m kelebek kategorilerinde elde ettikleri dereceler ile herkesin takdirini toplayan Hatay engelliler gençlik ve spor kulübü derneği sporcuları  Ertuğrul Gök ve Süleyman Güleryüz Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Sporcularının elde ettikleri başarı ile gurur duyduğunu söyleyen Hatay engelliler gençlik ve spor kulübü derneği başkanı Sara Gök :” Küçük yaşlardan beri suya duyduğu sevgi neticesinde iyi bir yüzücü olan ve  disiplinli çalışma neticesinde girdiği tüm müsabakalarda önemli dereceler elde eden Ertuğrul Gök ve son dönemde kulübümüzün parlayan yıldızı Süleyman Güleryüz Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen  özel sporcular il müsabakalarında elde ettikleri dereceler ile bir kez daha gururumuz oldular. Müsabakalara alanında deneyimli hocalarımız nezaretinde hazırlanan sporcularımızda hedeflerine ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktalar. Her daim gurur duyduğum sporcularımı yürekten kutluyor  başarı elde edeceklerine inandığım Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum.”dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu