Levent Öztürk (Sarı Levent) :” O Sene Bu Sene “

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

 

Bir dönem Hatayspor’a ‘Sarı Levent’ olarak damga vuran Levent Öztürk, 8 yıl formasını giydiği takımının bu sezon Süper Lige çok yakın olduğunu söyledi..

1994 yılında Türkiye 3. Liginde mücadele eden temsilcimiz Hatay Polisgücü’nde keşfedilen ve ardından Hatayspor’a transfer olan memleketimizin çocuğu Levent Öztürk, her iki camiada güzel anılar biriktirdiğini söyledi.

Levent Öztürk yaptığı açıklamada, futbola başladığı Hatay Polisgücü’nde 1988-1994 yılları arasında minik genç, amatör ve profesyonel takımda forma giydiğini belirterek, “1995-2003 yılları arasında ise Hatayspor’da forma giydim. Hatayspor forması altında TFF 1. Ligde ve 2. Ligde oynadım. Daha sonra sırasıyla 2004 yılında 2. Ligde Silopi Cudispor, 2005 yılında 3.lig temsilcimiz Hatay Köy Hizmetlerispor takımında forma giydim. Daha sonraki yıllarda amatöre dönüş yaparak, 3 kez 3. Lige yükselen takımlarda şampiyonluk sevinci yaşadım. 2006 yılında İzmir Torbalıspor ve 2008 yılında Kırıkhanspor takımlarının formasını giydim. Ayrıca 2016 yılında Hatayspor altyapısında forma giydim” dedi.

HATAYSPOR’DA 14 TEKNİK DİREKTÖR İLE ÇALIŞTIM

Hatayspor’da forma giydiği 8 yılda 14 teknik direktör ile çalıştığını ifade eden Levent Öztürk, “İlk çalıştığım teknik direktör merhum Aldoğan Argon, Levent Arıkdoğan, Şevket Kesler, İsa Ertürk, Mehmet Hünkaroğlu, Yücel İldiz, Haluk Bulgurlu, Cüneyt Memişoğlu, Ahmet Ertem, Ali Gültiken, Hüsnü Özkara, Oktay Çevik, Mehmet Kakil ve Ayhan Kaya ile birlikte çalışma şerefine nail oldum. Hepsinin benimde yanımda ayrı değerleri var” dedi.

BAYRAM TOYSAL BAŞARISIZ DEĞİL

Uzun yıllar formasını giydiği Hatayspor’un son yıllardaki başarısı ile gurur duyduğunu belirten Levent Öztürk, “Bu sezon özellikle Süper Lig yolunda büyük bir başarı yakaladı. Takımn liderliğini sürdürmesinde büyük payı olan teknik direktör Bayram Toysal bana göre başarısız olmamıştır. Sadece yanlış zamanda bulundu diyebiliriz. Teknik direktör İlhan Palut ve futbolcular arasındaki bağ öyle güçlüydü ki bu sarsıntıyı ne Bayram hoca ne Jurgen Kloop atlatamazdı. Bunun ıçın zaman lazımdı. Yeni hoca ya ve yeni sisteme alışma süresi vardır ve maalesef bu Bayram hocanın handikabı oldu. Yeni teknik direktörümüz Mehmet Altıparmak deneyimli bir isim ve Hatayspor camiasının ona güveni tam. İnşallah yeni sezondaHatayspor’un gelecek sezon Süper Lig’de oynayacağına inanıyorum. Zaten son 6 maçın 3’ünü kazandığı takdirde Süper Lig Hatay’a hayırlı olsun diyebiliriz. O sene bu sene” diye konuştu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu