KAGİD’ten  ATSO’ya Ziyaret

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD) Yönetim Kurulu Üyeleri Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’i ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile Hatay Kadın Girişimciler Derneği Başkanlığına seçilen Çiğdem Kıral ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin;” KAGİD’in kıymetli yönetim kurulu üyeleri  odamıza nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.Öncelikle sayın Çiğdem Başkanı ve yeni  Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyorum. Hatay’da ” Kadın İş Gücü”nün en dinamik ve en güçlü temsilcilerinden olan Hatay KAGİD’in Oda olarak her zaman yanında olacağımızı bir kez daha ifade etmek ister, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.”dedi.

Hatay Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Çiğdem Kıral yaptığı açıklamasında : “ Çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’i yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettik.Misafirperverliği ve her daim yanımızda olması münasebeti ile kıymetli başkanımız Hikmet Çinçin’e teşekkür ediyor,Çalışmalarında başarılar diliyoruz.”dedi.

İlgili Haberler

Puan Durumu