HGC’DEN MÜDÜR ARIBAŞ’A ZİYARET

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

 

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyeleri, 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası nedeniyle Hatay İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Polis Haftası dolayısıyla Hatay İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş’a gerçekleştirilen ziyaret programında  HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, Başkan Vekili Nihat Mazmanoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mithat Kalaycıoğlu, Sabriye Sönmez ve İlyas Bayraktar hazır bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette Polis Haftası ile ilgili düşüncelerini dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, “Halkın asayiş ile can ve mal güvenliğini sağlayan ve koruyan, aynı zamanda gücünü anayasadan alan tüm emniyet mensuplarımızın şahsınızda Polis Haftası’nı kutluyor, bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyor, görevinizde başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Hatay İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, “Hatay halkının huzuru ve emniyeti için yaptığımız tüm çalışmalara yerel basınımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret eden HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve beraberinde bulunan  yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

İlgili Haberler

Puan Durumu