Emre Ajans Yeni Ofisinde Hizmette

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

6 Şubat depremine kadar reklam ve promosyon sektöründe verdiği başarılı hizmetler ile söktörün öncü işletmelerinden olan Emre Ajans kısa bir süre önce faaliyete başladığı Prime Mall-İstanbul Kardeşlik Çarşısı 3  No:64 adresinde  bulunan yeni ofisi ile çalışmalarına devam ediyor. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sunduğu kusursuz hizmeti ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Emre Ajans, Folyo ve Branda baskının yanı sıra İç&Dış mekan baskı,Afiş Poster Baskı,Fotokopi,Baskılı karton bardak,Promosyon ürünleri,Tabela,Araç giydirme ve Canvas tablo hizmetlerine ilave olarak reklam ve tanıtım sektöründe bir çok hizmeti Emre Ajans  kusursuz hizmeti ve Uygun fiyatları ile takdir toplayan bir işletme olarak da çıkıyor karşımıza.

Reklam sektöründe  17 yıl verilen başarılı hizmet ve deneyim ile hizmetlerine devam ettiklerini ifade ederek sözlerine başlayan Fahrettin Aydın açıklamasında;” Asrın felaketi sonrası çok sevdiğim memleketimde zorunlu olarak verdiğimiz arayı sonlandırarak faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ben ustalarımdan gördüğüm ve kazandığım bilgi birikimim ile istenilen bir hizmeti zamanında kusursuz bir biçimde teslim etmeyi kendime ilke edindim. Şükürler olsun ki verdiğimi başarılı hizmetler neticesinde Hatay’ın tüm ilçelerinde kurum ve kuruluşlara iş yapan bir işletme durumuna geldik.Alanında deneyimli bir ekip ile çalışmaktayız. Ama içlerinde benim içinde işletmemiz içinde özel biri var ki oda işletmemize adını veren oğlum Emredir. Lise eğitimini tamamlayan oğlumda benim sektördeki ilk yıllarımı görüyorum. İnşallah kısa bir zaman zarfında boynuz kulağı geçerek kendisi de sektörün başarılı isimleri arasında yerini alacaktır.Emre şuanda deprem sonrası bizlere kapılarını açan Çanakkale Biga ilçesinde Emre Ajans şubemiz ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İşletmemizde sektörde fark yaratan çalışmalar imza atamak adına var gücümüz ile çalışıyoruz. Son teknolojinin bulunduğu makina departmanımızla bir çok başarılı işe imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Yaptığımız hizmetler arasında Folyo ve Branda baskı, İç&Dış mekan baskı,Afiş Poster Baskı, Fotokopi, Baskılı karton bardak, Promosyon ürünleri, Tabela, Araç giydirme ve Canvas tablo çalışmalarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda değişik hediyelik ürünleri de temin ederek ürün portföyümüze eklemekteyiz.Örneğin son dönemin trendi olan ve internetten ciddi rakamlara sipariş edilen mizah baskılı kupa ve kahve fincanlarını çok uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız. Tüm ürünlerimizi  yakından görmek yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi almak adına herkesi iş yerimize kahvemizi içmeye bekliyoruz.”dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu