Bu Dondurmaya Bayılacaksınız! “Damla Sakızlı Dondurma”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp


Yaz mevsiminin kendisini iyice hissettirdiği şu günlerde 7’den 70’e hemen hepimizin vazgeçilmezi olan dondurma bol çeşidi ile tercihlerimizi zorlarken usta ellerden geleneksel yöntemler ile yapılmış bir dövme dondurma sanırım hepimizin ilk tercihi durumundadır. Bu haberimizde size alışılagelmiş lezzetlerin dışında ama yediğinizde damağınızda muhteşem bir lezzet bırakacak Damla Sakızlı Dondurmadan bahsedeceğim. Biraz abartmadınız mı ? dediğinizi duyar gibiyim ve cevabım hayır abartmadım.Gerçekten muhteşem olmasının yanında damak çatlatan bir lezzet Damla Sakızlı Dondurma..


Yaklaşık 20 yıldır Samandağ ve Antakya’da bu leziz dondurmayı hiç kalitesini bozmadan yapan Akman ailesinin bireyleri bu enfes dondurmayı sevenleri ile buluşturmak adına var güçleri ile çalışıyorlar. Pandemi’den her sektörün olduğu kadar kendilerinin de etkilendiğini ifade eden Mehmet Ali Akman,Normal şartlarda Samandağ,Antakya ve İskenderun’da satış noktalarında hizmet verdiklerini ama son dönemde sadece Samandağ ve Antakya’da hizmete devam ettiklerini söyleyerek Damla Sakızlı Dondurmayı Hatay’da sadece kendilerinin yaptığının altını çizdi.
Damla Sakızlı Dondurma Bizim İşimiz…
Defne Uğur Mumcu Bulvarındaki tezgahında ziyaret ettiğimiz Mehmet Ali Akman tüm müşterilerine sergilediği güleryüzlü hizmeti ile bizlere bu eşsiz lezzeti ikram ederken bir yandan da anlatıyordu Damla Sakızlı Dondurmayı.Akman:” Aile olarak 20 yıldır bu dondurmayı yapmaktayız.Aramızdaki en iyi usta Samandağ Favvar köprüsündeki stantında üne sahip olan ablamız Meral Zahteroğlu olup bizlerde ondan öğrendiklerimizi yapma gayretindeyiz. İçerdiği aromatik tadı ve hoş kokusuyla bilinen Damla Sakızı faydaları ile de bilinmektedir. Yaptığımız dondurmamız ile sağlığa faydalı bir ürün de sunuyoruz müşterilerimize.Örneğin Akciğer, astım, bronşit gibi birçok rahatsızlığa iyi geldiği bilinen Damla Sakızı reflü ve ülser gibi rahatsızlıklara da iyi geldiğinden mide dostu olarak da bilinmektedir. İşte böylesine faydalı ve lezzetli bir dondurmayı herkese tavsiye ediyorum. Hijyen konusuna oldukça özen gösterdiğimiz stantlarımızda bardaklarda yaptığımız satışlar sonrası dondurmayı çok beğenenler arasında kilo ile alıp evine götürenleri sık sık görüyoruz.Bizim yaptığımız dondurmanın lezzetinde yılların tecrübesi var.Damla Sakızının kıvamını oldukça hassas bir biçimde ayarlamak gerekir ki bunu biz en iyi biçimde yapmaktayız. Bunun dönüşünü de aldığımız yorumlarda görmekteyiz. Hala Damla Sakızlı Dondurmamızın tadına bakmayanlar var ise günlük taze olarak yaptığımız dondurmamızı tatmak üzere stantlarımıza bekliyoruz.”dedi.
Damla Sakızlı Dondurma için iletişim numarası 0 543 863 31 31

İlgili Haberler

Puan Durumu