BAŞKAN TOSYALI’DAN İSKENDERUN İÇİN ANKARA’DA YOĞUN MESAİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere Ankara’da temaslarda bulundu.

Ziyaretlerde İskenderun için hayata geçirecek projeler hakkında istişarelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı, kentimizde yapılması planlanan projeler ve çalışmalar ile ilgili bilgiler de verdi.

VERİMLİ GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRDİK

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Ankara’da AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel, birlikte İller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük’ü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz’i, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekânsal Planlama Genel Müdürü Erdal Kayapınar’ı ziyaret ettik. Ziyaretimizde, İlçemize yapılacak projelerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk ” dedi.

PROJELERİMİZİ HIZLA HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Gerçekleştirilen ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, şöyle konuştu:

” Feyezan Kanalı Kentsel Tasarım Projemiz ve Ziraat Park Projemiz durmadan çalışmaya deva ediyoruz. Ayrıca ziyaretlerimizde kentimizde yapılması planlanan farklı sportif projeler hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Güzel olan İskenderun’umuzu daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Projelerimizi hızla hayata geçireceğiz.Ankara’daki görüşmelerimizde projelerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı Bakanlarımıza, Milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ”

İlgili Haberler

Puan Durumu