ARMUTLU GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT EVİ AÇILDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Defne Belediyesi, sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirerek hizmet üretmeye devam ediyor.

Bu amaçla çalışmalarına yön veren Defne Belediyesi ilçeye bir merkez daha kazandırdı. Armutlu Gençlik Kültür ve Sanat Evi düzenlenen törenle açıldı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta konuşan Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, ilçenin sosyal ve kültürel yönünü daha da güçlü kılmak için çalışmaya devam edeceklerini açıkladı.

GÜZEL: DEFNE’MİZ HER ZAMAN KÜLTÜRLE, SANATLA, BİLİMLE İÇ İÇE OLMUŞ BİR YERDİR

Harbiye’deki Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nden bugüne kadar 3 bin kişinin ücretsiz bir şekilde faydalandığını dile getiren Başkan Güzel, “Defne’miz her zaman kültürle, sanatla, bilimle iç içe olmuş bir yerdir. Biz de bu değerleri daha da ileri taşımak istiyoruz. Harbiye’deki merkezimizden bugüne kadar 3 bin vatandaşımız ücretsiz bir şekilde faydalandı. İnanıyorum ki Armutlu merkezimizden de nice Defneli vatandaşımız yararlanacak. Merkezimiz ilçemize, Defne Halkına hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

BAŞVURULAR KİMLİK FOTOKOPİSİ İLE YAPILACAK

Armutlu Gençlik Kültür ve Sanat Evi’ne 15 günlük süre zarfında 600 kayıt başvurusu alındı. Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nden faydalanmak isteyen vatandaşlar kimlik fotokopisi ile birlikte Armutlu Mahallesi Akbaylar Sitesi’ndeki merkeze başvuruda bulunabilecek.

Açılışa Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, CHP Defne İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız, İYİ Parti Defne İlçe Başkanı Meriç Fatmaoğulları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu