Altınözü’nde 5 mahalleye halı saha kazandırıldı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Önceki gün Alakent Mahallesi’nde açılışı yapılan halı sahanın ardından Enek Mahallesi de halı sahaya kavuştu. Perşembe günü Kıyıgören ve Mayadalı Cuma günü ise Sarıbük Mahallesi’nde halı saha açılışı gerçekleştirecek

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’nın girişimlerinin ardından ilçeye 5 adet halı saha kazandırıldı. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Altınözü Belediyesi tarafından ilçeye bağlı Alakent Mahallesi’nde açılışı yapılan halı sahanın ardından Enek Mahallesi’nde yapımı tamamlanan halı saha da hizmete açıldı.  Perşembe günü Kıyıgören ve Mayadalı Cuma günü ise Sarıbük Mahallesi’nde halı saha açılışı gerçekleştirecek.

Enek Mahallesi’nde yapılan açılışta konuşan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Enek Mahallesi’nde böyle bir tesisi kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Enek Mahallesi’nin Altınözü Belediyesi’nden talebi olduğunu ve bunun farkında olduklarını ifade eden Başkan Sarı, ilerleyen süreçte tüm beklentileri karşılayacaklarını söyledi.

Başkan Sarı, açılışla ilgili yaptığı açıklamada,  “En değerlilerimiz, gençlerimize hayırlı olsun. Belediyemiz ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile yapımını tamamladığımız Enek Mahallesi Halı Saha’nın açılışını Kaymakamımız Sayın Cem Gümrükçü, İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Onur Durna, ilçe Başkanımız Sayın Yusuf Bulanık, MHP İlçe Başkanımız Sayın Adem Türk, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Güner, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Ahmet Zümre, Meclis üyelerimiz, Mahalle muhtarlarımız, teşkilatımız, vatandaşlarımız ve öğrencilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Halı sahayı tamamlayıp tatil öncesi sevgili öğrencilerimize Karne hediyesi olarak hizmetlerine sunduk. İlçemize ve mahallemize hayırlı olsun” dedi.

İlgili Haberler

Puan Durumu