2023 YILI ÜLKEMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR KAVŞAK OLACAKTIR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
CHP Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, yeni yıl mesajı yayınladı.
2023 yılı ülkemiz için çok özel ve anlamlı bir yıl ve son derece önemli bir kavşak olacaktır CHP Hatay Milletvekili Tokdemir, yayınladığı mesajda “Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir.
Son yıllarda ne yazık ki, yeni yıl heyecanını kaybetmiş olsak da, 2023 yılı ülkemiz için çok özel ve anlamlı bir yıl ve son derece önemli bir kavşak olacaktır.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Anadolu’nun yaşadığı en umutsuz dönemde yaptığı ‘Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararlığı kurtaracaktır.’ çağrısının yol göstericiliğinde yürüyeceğiz. Demokrasi, adalet, hak, hukuk, özgürlük ve eşitlik mücadelesini hep birlikte vereceğiz. Türkiye’yi birinci sınıf demokrasiyle hep birlikte taçlandıracağız. Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümüne yakışır bir yıl yaşayacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Hataylı hemşerilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni umutlarla karşılayacağı 2023 yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu