YAZAR ÖZKOCA’DAN TEMİZYÜREK’E ZİYARET

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Kitaplarıyla Türkiye yanı sıra Azerbaycan’da da tanınan ve 13 kitabı Azerbaycan Türkçesine 11 kitabı İngilizceye çevrilen Yazar Mahmut Özkoca, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek’i ziyaret etti.
Ankara merkezli ve 22 ilde temsilciliği bulunan Mobbing ile Mücadele Derneği Denetleme Kurulu Başkanı ve Hatay Temsilcisi olan Mustafa Özkoca, ziyaret ettiği Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek’e Türkiye’de mobbing konusunda dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
MOBBİNG KİTABI İLK OLMA ÖZELLİĞİNİ TAŞIYOR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek; “Hemşerimiz değerli yazar –şair- fotoğrafçı ve eğitimci Mahmut Özkoca’nın çalışmalarını yıllardır yakından takip ediyorum. Kendisinin mobbing ile ilgili yazdığı kitap Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Mobbingin Cazibeleri adındaki kitabı mutlaka okunmalı. Ayrıca 60’a yakın kitabı bulunmakta. Kendisini Hataylı olarak tebrik ediyorum. Memleket sevdalısı Özkoca’nın daha nice yararlı eserler vereceğinden eminim. Allah yolunu açık etsin.” dedi.
YAZAR MAHMUT ÖZKOCA’NIN ÇIKARDIĞI KİTAPLAR
Mahmut Özkoca’nın 1993 yılında çıkan ilk kitabından bu yana 7 şiir kitabı, 6 araştırma, inceleme, düşünce kitabı, 35 çocuk kitabı, 8 editöryel çalışma, 2 Romanı bulunmakta ve kültür sanat edebiyat ve eğitimle ilgili büyük organizasyonların tertip komitesi başkanlığı görevini de sürdürmektedir.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu