VOLKAN DEMİREL GALATASARAY MAÇINA ODAKLANDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında Mersin’de lider Galatasaray’ı konuk edecek olan Atakaş Hatayspor’da hazırlıklar sürüyor.
Spor kamuoyunda teknik direktör Volkan Demirel’in sonucu ne olursa olsun Galatasaray maçı sonrası istifa edeceği söylentilerinin yayılması camianın huzurunu kaçırdı.
Konuyla ilgili konuşmak istemeyen teknik direktör Volkan Demirel, takımını Galatasaray maçına odaklamaya çalışarak, iddialara cevap vermiyor.
Tek düşüncesinin Süper Lig’in namağlup tek takımı Galatasaray karşısında başarılı olmak ve bunu sonuca yansıtmak isteyen Volkan Demirel, suskun kalarak, sahada konuşmak istiyor.
Bordo-Beyazlı taraftarlara tribünleri doldurmaları için çağrıda bulunan teknik direktör Volkan Demirel, “Cumartesi akşamı bir tane boş koltuk olmasın, Mersin halkının da yanımızda olacağımıza inanıyoruz. Rakibimizin gücünü biliyoruz ama bizim de kötü günlerimizi atlatmak için kazanmaya ihtiyacımız var. Şu anda Galatasaray maçından başka bir şey düşünmüyoruz. Bu maça odaklandık, taraftarımızın da bize güvenmesini ve yanımızda yer almasını istiyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu