VEPEMİR 20.Bursa Tarım Fuarında Yoğun İlgi Gördü

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan VEPEMİR , Tüyap tarım fuarlarının güçlü halkalarından biri olan;  BURTARIM Bursa 20. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 15. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarında ziyaretçi akınına uğradı.

EMİRSAN’IN yılları aşmış birikiminin gücünü de önüne katarak ilerleyen VEPEMİR’in  Tarım, Hayvancılık Makine ve Ekipmanları ziyaretçilerden tam not aldı.

Görmüş oldukları ilgiden son derece memnun olduklarını ifade eden VEPEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Emir yaptığı açıklamasında:” Müşterilerine güvenilir ve kaliteli ürünler sunmak, ileri teknolojilerin kullanıldığı araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle yeni ve katma değeri yüksek ürünleri üretebilmek adına hız kesmeden çalışan VEPEMİR olarak  yurtiçi ve yurtdışında katılım gösterdiğimiz fuarlarda yoğun ilgi görmenin heyecanını yaşıyoruz. Ülke ekonomisinde önemli bir paya sahip tarım ve hayvancılık sektöründe üretim yapan fuar katılımcısı firmaların  pazarlama faaliyetlerini geliştirmek, çiftçimizi yeni teknolojiler ile buluşturarak verimliliklerini arttırmak ve nihayet ülkemiz ihracatının artmasına katkı sağlayan Bursa  20.Uluslararası Tarım Fuarında tüm ekipmanlarımız ile VEPEMİR’i en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşadık. Ziyaretleri ile stantımızı onurlandıran değerli ziyaretçilerimize ve Tarım Fuarının gerçekleşmesinde emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.

Çağımızın gereksinimi olan teknolojik yeniliklerle ve modern bir alt yapı ile ihtiyaç duyulan düzeyde satış yapabilmenin mümkün olacağı bilincindedir diyen VEPEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Emir ürünlerinin ve faaliyetlerinin  www.vepemir.com.tr sayfalarından güncel olarak takip edilebileceğini söyledi.

VEPEMİR destek hattı 0 532 599 97 78

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu