VATANDAŞIN SESİNE KULAK VERİLDİ; 36 BİN NOKTADA İLAÇLAMA YAPILDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelinde haşere ve vektörlerle mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı; kendi planlaması ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Antakya, Defne, Dörtyol, Hassa, Reyhanlı, Yayladağı, Kumlu, Kırıkhan ve Arsuz ile diğer ilçelerde pek çok noktasında ilaçlama çalışmalarına hız verdi.

HBB ekipleri, konteyner kentlerden fabrikalara, su kanallarından derelere, foseptik çukurlardan rögarlara kadar birçok alanda larva, fare ve haşerelere karşı detaylı müdahalelerde bulundu.
Vatandaşların şikâyetlerine anında yanıt verdiklerini vurgulayan HBB yetkilileri, sağlıklı bir ortam oluşturmak için şehrin her noktasında haşerelerle mücadele çalışmalarına kararlılıkla ve hızla devam ettiklerini ifade etti.
Ayrıca yetkililer “Mart” ayı boyunca 15 ilçede toplamda 36 bin 626 adet ilaçlama faaliyeti yürüttüklerinin de altını çizdi.
Vatandaşlar yapılan uygulama ve alınan önlemlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler ve HBB’nin taleplerine hızlı yanıt vererek çözümler üretmesinden dolayı da Büyükşehir’e teşekkürlerini ilettiler.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu