VALİ MASATLI DEVLETİN ŞEFKATLİ YÜZÜNÜ GÖSTERDİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’da 6 Şubat’tan bu yana yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Hatay Valisi Mustafa Masatlı, kentte devletin şefkatli yüzünü göstererek takdir topladı.

Eşi Esra Masatlı ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce düzenlenen İftar Programı’nda ailelerle bir araya gelen Vali Masatlı, Hatay’ı hızlıca ayağa kaldırmak için çalışmalara daha sıkı şekilde devam ettiklerini vurguladı. Devletin varlık sebebinin insanları korumak olduğunu kaydeden Vali Masatlı programda yaptığı konuşmada; “Önce insan diyerek sosyal devlet anlayışı, sadece bugünümüzü değil, geleceğimizi de şekillendiren bir anlayıştır. 6 Şubat ve devamındaki depremlerden sonra birlik ve beraberliğimizi her geçen gün daha da güçlendirerek hızla ayağa kalktık. Zorluklar karşısında dünyadaki hiçbir devlet ve millet bu kadar hızlı hareket edemez. Devletimiz, insan ve merhamet odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor” dedi.

Valimiz, davetlilerin yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da tebrik ederek “Gün, dayanışma günüdür, bir olma günüdür” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu