ÜZERİMİZE DÜŞEN NE VARSA YAPACAĞIZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşısı ve Armutlu Atatürk Alışveriş Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Yapar’a AK Parti Antakya İlçe Başkanı Mustafa Boyacıoğlu eşlik etti.

İstanbul – Hatay Kardeşlik Çarşısı ve Armutlu Atatürk Alışveriş Merkezi’nde hizmet veren esnafı ziyaret eden Başkan Yapar, esnafla sohbet ederek istişarelerde bulundu. Başkan Yapar, çarşıların eksiklik ve ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda gereken her şeyin yapılacağını belirtti.

Başkan Yapar, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “6 Şubat’ta yaşadığımız felaketten yaklaşık 1.5 sene sonra geldiğimiz bu noktada gerek hükümetimiz gerek yerelde Belediye olarak esnafımızın ve çalışanlarımızın hak ve hukukunu korumak birinci önceliğimiz. Elimizden gelen her türlü desteği göstererek hep birlikte bu şehrin kalkınmasına katkı sağlayacağız.  Antakya Belediyesi olarak şehrimize ne kadar katkı sağlayabilirsek o derece mutlu olacağız. Çarşılarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Değerli esnafımıza hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu