SPORCULAR BAŞARILARINI BAŞKAN YALÇIN’LA PAYLAŞTI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Antalya’da düzenlenen Aiko-Aif Ashihara Dünya Şampiyonası’ndan kupa ile dönen Yayladağı Belediyesi Karate Spor Kulübü Sporcuları Fatmanur Çakıcı, Şehid Bozi, Cena Bal ve Nazlı Kambel, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’ı ziyaret etti.

YAYLADAĞI’MIZIN GURUR KAYNAĞI OLDUNUZ

Sporun hayatın vazgeçilmez bir parçası, yaşamın dengesi olduğuna vurgu yapan Başkan Yalçın, “Sizler başarılarınızla sadece madalya kazanmıyorsunuz, aynı zamanda yediden yetmişe milletimizin tamamının da gönlünü kazandınız. 2. Aiko Karate Dünya Şampiyonası’nda elde ettiğiniz başarılarla da sizden sonraki nesiller için adeta bir ümit kaynağı oldunuz. Başarılarınız şansın değil emeğin, inancın, mücadelenin, alın terinin ürünüdür. Başarıya giden zorlu sürecinizde, sizinle aynı hedefe kilitlenen, aynı ideale inanan size güvenen insanların, ailenizin, antrenörlerinizin, dostlarınızın, spor il müdürlüğümüzün desteğini yanınızda hissettiniz. Sizlerin başarıları ferdi bir çabanızın çok ötesinde sporcusuyla hocasıyla, ailesiyle, okuluyla ve kulübüyle oluşan bir uyumunun neticesidir. Başarılarınızı çok önemsiyor, Yayladağı Belediyesi olarak her türlü imkânımızla her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz. Sizleri ve antrenörlerinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.” dedi.

Yayladağı Belediyesi Karate Spor Kulübü Sporcuları Fatmanur Çakıcı, Şehid Bozi, Cena Bal Dünya ikinciliği ve Nazlı Kambel ise Dünya üçüncülüğü derecesini elde etti.

Ziyarette AK Parti Yayladağı İlçe Başkanı Doğan Gürlen ve Yayladağı Belediyesi Karate Spor Kulübü hocası Ramazan Karakaya’ya da hazır bulundu.

İlgili Haberler

Puan Durumu