SİRAÇHAN, SELÇUK İNAN-MEHMET TOPAL KARIŞIMI BİR OYUNCU

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Galatasaray’ın yeni transferi İlhami Siraçhan Nas’a dair Ankaraspor Teknik Direktörü Bayram Toysal açıklamalarda bulundu.
Eski futbolcu Mehmet Nas’ın oğlu İlhami Siraçhan Nas’ın transferine dair Ankaraspor Teknik Direktörü Bayram Toysal, Galatasaray’ın gelecekte Türk futboluna aday olacak önemli bir ismi kadrosuna kattığını söyledi.
Bayram Toysal, genç oyuncunun transferi hakkında şu sözleri söyled:
“Siraçhan Nas, Galatasaray ile anlaştı. Bizim için de gurur kaynağı oldu. Hem kulüp hem de bizim adımıza önemli bir adım. Oyuncumuzun üst düzey bir ligde boy gösterecek olması bizim için çok önemli. Yetenek olarak çok farklı bir oyuncu. Fiziği de çok iyi. 8 numara pozisyonunda görev alıp dikine oynayan bir oyuncu. Selçuk İnan gibi düşünebiliriz. 3. bölgede çok sakin. Gol atma özelliği çok iyi. Galatasaray’da çok ciddi fark yaratacağina inanıyorum. Mehmet Topal-Selçuk İnan karışımı bir oyuncu diyebiliriz. Siraç’a da o şans verilirse 1-2 sene içerisinde Avrupa’ya çok rahat gideceğine inanıyorum.”
Bayram Toysal, Hatayspor alt yapısında yetişerek, Süper Lig’de forma giymiş, ardından Hatayspor’da iki dönem teknik direktör olarak görev yapmıştı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu