ŞENKÖYLÜ ÖĞRENCİLERDEN HATAYSPOR’A ZİYARET

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın Yayladağı İlçesi’ne bağlı Şenköy’de bulunan Şeyh Ahmed Kuseyri Camii’nde gerçekleştirilen Yaz Kur’an Kursu’nu başarıyla tamamlayan öğrenciler, Eski Yayladağı Belediye Meclis Üyesi Sait Döş’ün girişimleriyle Süper Lig’de mücadele eden Bordo-Beyazlı temsilcimiz Atakaş Hatayspor’u Osman Çalgın Tesisleri’nde ziyaret ettiler.

2014-2019 yılları arasında MHP Yayladağı Belediyesi Meclis Üyeliği görevinde bulunan Sait Döş tarafından organize edilen etkinlikte Atakaş Hatayspor’u Osman Çalgın Tesisleri’nde ziyaret eden öğrenciler futbolculara moral desteğinde bulundular. Şenköy’de gerçekleştirilen Yaz Kur’an Kursu’nu başarıyla tamamlayan öğrencilere hem spor sevgisini aşılamak, hem de futbolcuları ilk kez yakından görme fırsatı imkanı verildi.

Süper Lig’de zor günler geçiren Atakaş Hataysporlu futbolculara moral ziyaretinde bulunan öğrenciler daha sonra Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Serkan Özbalta tarafından tesislerde gerçekleştirilen antrenmanı yakından izlerken, ellerinde bulunan Atakaş Hatayspor bayraklarıyla birlikte alkışlarla destek verdiler.

Süper Lig’de mücadele eden ve bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde ligin zorlu ekiplerinden Adana Demirspor’u ağırlayacak olan Atakaş Hatayspor’a moral ziyaretinde bulunan öğrencilere teşekkür eden Atakaş Hataysporlu futbolcular, bu maçın önemini bildiklerini ve kötü gidişata son vereceklerini belirttiler.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu