Semih Amcanın Çiçekleri Anneler Gününe Hazır

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dünya’nın ilk ışıklandırılmış caddesi olan Kurtuluş caddesinin ve bölgemizin en eski çiçekçilerinden olan herkesin Çiçekçi Amcası Semih Askerin çiçekleri  Anneler Gününe hazır.Yaklaşık 45 yıldır çiçekçilik mesleğini başarılı bir biçimde icara eden ve 65 yaş üstü olduğu için evinde olan Semih Amca’nın çiçekleri   bu yıl kızı Selda Asker yönetiminde annelere yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında dezenfekte edilerek ulaştırılacak.

Haftaya sokağa Anneler gününün sokağa çıkma yasağına denk gelebilir atmosferinde başlayan ve Pazartesi gününden itibaren siparişlerin peş peşe gelmesi ile devam eden Orkide Çiçekçilik Yöneticisi Selda Asker yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında hem işyerlerinde her türlü önlemi aldıklarını söyleyerek yine tüm önlemleri aldıkları servis elemanları ile birbirinden güzel çiçekleri en kıymetli varlıklarımız annelerimize ulaştırdıklarının altını çizdi.

Anneler Günü siparişlerini hazırlarken bizlere  çiçeğin hem iyi hem kötü gün dostu olduğunu vurgulayan Selda  Asker, “Bir buket çiçekle sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Bir buket çiçek çoğu zaman mucizeler bile yaratabilir.” diye konuştu.

Anneler Günü gibi özel günlerin çiçekçiler için her daim bereketli günler olduğunu da söyleyen Semih Amca evinden yaptığı açıklamasında Son günlerde bir çok esnaf gibi ekonomik sıkıntılar yaşayan çiçekçi esnafına hayırlı işler dileyerek tüm annelerin gününü kutladı.

Orkide Çiçek Evi sipariş telefonu 0544 8038424

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu