MURAT SANCAK, TFF BAŞKANLIĞI ADAYLIĞI İDDİALARINA CEVAP VERDİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Eski Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, kendisine TFF başkanlığını yakıştıranlara ve hakkındaki adaylık iddialarına cevap verdi. Sancak konuya ilişkin net bir açıklama yaptı.
TFF başkanlığına aday olacağı iddia edilen Murat Sancak konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kendisine TFF başkanlığını yakıştıranlara teşekkür eden Adana Demirspor’un eski başkanı iddiaları yalanladı.
Murat Sancak yaptığı açıklamada, “Bazı sosyal medyada benim için TFF başkanı olmamı öneren,layık gören herkese çok teşekkür ederim. Ama velakin benim öyle bir talebim ,bir amacım,bir hedefim yok,olmayacak da benim tek bir amacım ve hedefim var,Türk futbolunu adaletle layıkıyla, amasız Türk futbolunun sorunlarıyla ve gelişimiyle uğraşacak birini ve ekibini ayrıca 4+1 kulübün adamı değil,hukukun üstünlüğüne inanan adaletle yönetecek bir ekibin, ortaya çıkmasına katkı sağlamak adına,her türlü mücadeleyi, amasız bir şekilde vereceğimi, herkesin bilmesini isterim,saygılarımı ve sevgilerimi kabül edin lütfen” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu