Metin YILMAZ ” BİR OLUP BİZ OLUP TÜRK MİLLETİ OLUP BU İLETTİN ÜSTESİNDEN GELECEZ .”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Kısa adı BASK olan Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konferadasyonu Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı Metin YILMAZ ; ” Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığının (COVID-19) ile mücadelede biz bize yeteriz mantalitesi ile yola çıktık ve çözümleri tek tek faaliyete geçiriyoruz ” dedi.

                Yılmaz Konuşmasında ;

                ” Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hastalığının (COVID-19) ile mücadelede biz bize yeteriz mantalitesi ile yola çıktık ve çözümleri tek tek faaliyete geçiriyoruz. Geçtiğimiz günlerde Sayın Antakya Kaymakamımız Orhan MARDİNLİ başkanlığında sağlık çalışanı arkadaşlarımızın sorunlarını çözüme ulaştırma noktasında harekete geçmiştik. Bu bağlamda birçok görüşmelerde bulup çözüm önerilerini tek tek icraata dönüştürdük.

                Şimdi ise hastane araçlarının özellikle de Evde Bakım Hizmeti veren ve asıl risk grubunda bulunan diyaliz hastalarının transportunu sağlayan araçların dezenfeksiyonu için ilk adımı atıyoruz. Hatay Büyükşehir Başkanlığı Ulaşım Daire Başkanı Sayın Nuri BAYCAN ile yapılan toplantı alınan karar neticesinde ilk araçların dezenfeksiyon işlemleri yapılmaya başladı. ,Ayrıca  sağlık çalışanı arkadaşlarımızın hastanelere ulaşımı noktasında mesai saatleri giriş ve çıkış saatlerinde otobüs sefer sayılarının arttırılması konusunda  tüm taşıma kooperatiflerine gerekli yazışmalar yapıldı.

                Yılmaz Konuşmasının Sonunda;

                “Sivil toplum örgütü olarak toplumun tüm kesimleri ile birlikte hareket ederek sağlık çalışanı arkadaşlarımızın ve halkımızın en iyi ve en güvenilir şekilde sorunlarını giderme konusunda elimizi taşın altına koyacağız. . Her platformda tüm yöneticilerimiz ile birlikte hareket ederek eksikliklerin giderilmesi konunda taviz vermeden hak niçin halka hizmet boynumuzun borcudur ” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu