Meri Organizasyon İle Fark Yaratın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp


Hayatımızın en önemli anlarındandır kız isteme,söz,nişan ve doğum günü kutlamaları.Böylesine önemli organizasyonları artık kimse kendileri organize etmiyor bunun yerine işin Profesyonellerinden yardım alıyorlar. Altınözü Altınkaya mahallesinde genç girişimci Meryem Yüksel Köleoğlu’nun kurduğu ve başarılı organizasyonlara imza attığı Meri Organizasyon sektörde farkını ortaya koyan bir firma olarak çıktı karşımıza.Altınkaya mahallesindeki ihtiyaçtan ortaya çıkan Meri Organzasyon bugün bölgede adından söz ettiren bir firma olarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Meri Organizasyon Kız isteme,Söz,Nişan tepsisi,Nişan hediyelikleri,Gelin çiçeği,doğum günü, özel gün ve evlilik teklifi organizasyonları konusunda kusursuz hizmetinin yanında uygun fiyatları ile de tercih ediliyor.
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünü bitirdikten sonra köyüne dönen Meryem Yüksel Köleoğlu,Altınkaya’nın organizasyon konusunda eksikliğini görerek yaptığı hamle ile girdiği organizasyon sektöründe bugün yeni trendleri yakından takip eden yaptığı süslemeler ile takdir toplayan bir isim olarak biliniyor.
Köyünde başladığı organizasyon serüveninin kısa sürede çok iyi noktalara geldiğini söyleyen Meri Organizasyon İşletmecisi Meryem Yüksel Köleoğlu yaptığı açıklamada:” İnsanlar artık özel günlerine çok ayrı bir önem veriyor.Köyümüzde bu tip organizasyonlar için dışardan yüksek rakamlara firmaların çağrıldığını gördüğümde kendi kendime dedim ki ben niye bu işi yapmayayım.Böyle başladı benim serüvenim.Ailemin destekleri ile gerekli malzemeleri aldım ve amatör olarak organizasyon işine başladım.İnternetten önemli firmaların videolarını izleyerek kendimi geliştirdim ve bugün artık bende profesyonel olarak organizasyonlara imza atmaya başladım. Kız isteme,Söz,Nişan tepsisi,Nişan hediyelikleri,Gelin çiçeği,doğum günü, özel gün, Baby Shower ve evlilik teklifi organizasyonları başta olmak üzere bir çok organizasyona imza atacak durumdayız. Köyümle başlayan çalışma hayatım çevre köyler ve ilçeler ile devam ederek sektörde artık bizde varız diyecek konuma geldik.Yaptığım organizasyonları instagram hesabım olan @ meriiorganizasyon da düzenli olarak yayınlamaktayım.Oradan yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.Özel günlerinde unutulmaz bir organizasyona imza atmak isteyenler bize ulaşın lütfen.”dedi.
Meri Organizasyon iletişim numarası 0 536 605 74 29

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu