Melisa&Ozan Dünya Evine Girdiler

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Mersin ve Hatay’ın köklü,saygın ve sevilen ailelerinden olan Bulut ve Cabiroğlu ailelerinde düğün heyecanı yaşandı.Arzu&Doğan Bulut çiftinin dünyalar güzeli kızları Melisa ile Ümit&Mahmut Cabiroğlu çiftinin yakışıklı oğulları Ozan dillere destan bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Gökkuşağı Kır Bahçesinde yoğun katılım ile gerçekleşen düğün törenine Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, Ak Parti defne ilçe Başkan vekili  Mehmet Ali Zeyfeoğlu, Hatay’ın önde gelen isimlerinden Cabir Dik  ve çok seçkin bir davetli kitlesi katıldı.

Salonu dolduran konukların alkışları eşliğinde salona giriş yapan Melisa&Ozan çifti ilk dansları ile herkesi kendilerine hayran bıraktılar.Nikah merasimi ile devam edilen düğünde genç çiftin nikah şahitliklerini Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay ,  Ak Parti defne ilçe Başkan vekili  Mehmet Ali Zeyfeoğlu ve Hatay’ın önde gelen isimlerinden Cabir Dik    yaptılar.

Aile bireylerinin katılımı ile düğün pastasını kesen Melisa&Ozan çiftinin mutlulukları adeta gözlerinden okunurken genç çift  bu mutlu anlarından kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiler.Eğlencenin gece boyunca devam ettiği muhteşem düğünde geceyi ölümsüzleştirmek isteyen Melisa&Ozan çifti sevenleri ile bol bol objektiflere poz verdiler.

Şehri Hatay Haber Portalı olarak Melisa&Ozan Cabiroğlu çiftine hayırlı olsun dileklerimiz ile bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu