Lütfi Kaşıkçı Kumlu’yu fethetti

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili ve 28. Dönem milletvekili adayı Dr. Lütfi Kaşıkçı, 14 Mayıs seçimleri kapsamında ziyaret ettiği Kumlu’yu fethetti.
28.Dönem Milletvekili seçimlerinde Hatay’ı TBMM’de güçlü bir şekilde temsil edebilmek için çalışmalarını sürdüren Kaşıkçı, “Bir oy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy da partimiz MHP’ye istiyoruz” dedi.
“BU SEÇİM, ÜLKENİN YARINLARINI VE HEPİMİZİN GELECEĞİNİ YAKINDAN İLGİLENDİREN BİR SEÇİM”
Gittiği her ilçede ayrı bir ilgiyle karşılaşarak halkın kendine göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Kaşıkçı, 14 Mayıs seçimlerinin önemine vurgu yaparak Esnaf, kahvehane ve vatandaşlarla bir araya geldiği her platformda, “Bu seçim sadece sıradan bir seçim değil. Bu seçim, ülkenin yarınlarını ve hepimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir seçim” diye konuştu.
“ÜLKEMİZİN GELECEĞİ VE BEKASI İÇİN BİRLEŞEN LİDERLERİMİZİN YOLUNDA VE EMRİNDEYİZ”
14 Mayıs seçimlerinin kader seçimleri olduğunu dile getiren Kaşıkçı; “il ve ilçelerimizde halkımızı, esnaflarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve partililerimizi ziyaret ederek 14 Mayıs 2023 tarihinde ülkemizde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemini, Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakına neden destek verdiğini neden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi gerektiğini halkımıza anlatıyoruz. Liderlerimizin sergilediği kardeşlik hukukunu bizlerde İlimizde gerçekleştirerek daha da güçleniyoruz. Ülkemizin geleceği ve bekası için birleşen liderlerimizin yolunda ve emrindeyiz” dedi.
Milletvekili Kaşıkçı, kendisine yoğun ilgi gösteren tüm vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu