İLK KEZ 10 KASIM’DA YAYINLANDI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın yetiştirdiği değerlerden yerel sanatçı Özhan Güzel, “Kahpe Kader” isimli yeni bir şarkıya daha imza attı.
Özhan Güzel, yeni şarkısına çektiği klip ile ilgili yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:
“Hatay depremini anlatan farkındalık yaratmak için unuturmamak ve yasımız hala devam ettiğini anlatan klibi ilk kez 10 Kasım’da paylaştım. Burada amacım; Atatürk’ü matem gününde anmak şahsi meselem dediği Hatay’a itafen yapılan bir çalışma olduğu için yayınladım.
Söz müzik bana ait olan şarkının düzenlemesini Arıkan Sırakaya ve Can Alper’in yaptığı klip yapım ve animasyon Güler Akdemir Kınay Production etiketiyle yayınladım. Netde ve tüm dijital platformlarda yayında olup bir Hataylı olarak başta yıkık şehrim tüm Hataylılar ve bütün depremzedeler için paylaşıyorum. Unutmadık unutmayacağız ve tekrardan kurup inşa edeceğiz güzel şehrimizi.”
Hataylı hemşehrilerinden ve sanatseverlerden klibin izlenmesi ve paylaşılması konusunda destek isteyen başarılı sanatçı Özhan Güzel, “Sizde paylaşıp depremi bir kez daha hatırlatmak ve unutmadığımızı sölylemek için paylaşalım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Özhan Güzel, “şarkının ismi kahpe kader, kayıt Recording ve mixmasting stüdyo Arı, Meriç Memikoğlu tarafından hazırlandı. Diğer kliplerim gibi yeni eserimin de ilgi göreceğine inanıyorum” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu