Hoş Geldin Reyyan Bebek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Ak Parti Altınözü Gençlik Kolları Başkanı Hakan Dönmez ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşadı.Vehibe&Hakan Dönmez çiftinin ikinci bebekleri olarak dünyaya gelen bebeğe Reyyan adı verildi. Özel Mozaik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesinde  bölgenin en çok tercih edilen doktorlarından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin. Opr. Dr.İlkay Ödemiş kontrolünde doğumu gerçekleştirilen Reyyan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verilirken Vehibe&Hakan Dönmez ve ilk çocukları Mehmet Emir’in mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Anne Baba olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Vehibe&Hakan Dönmez  çifti Reyyan   bebeğin ve tüm bebeklerin ailelerine ülkelerine hayırlı evlatlar olmalarını dilediğinin altını çizerek yaptıkları açıklamada:” 23 Mayıs 2024  tarihinde Dünya’ya gelen bebeğimiz Reyyan’ın   anne karnındaki takip süresi boyunca, özveri ile tıbbi bilgisini ve insani ilgisini esirgemeyen , kızımızın   doğması için insanüstü bir sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde Özel Mozaik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesinde  doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin. Opr. Dr. İlkay Ödemiş olmak üzere Doğum sonrası bebeğimizin muayenesini gerçekleştiren doktorlarımıza, Doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Minnettarız. ”dediler.

Şehri Hatay Haber Portalı  olarak  Vehibe&Hakan Dönmez çiftine Hayırlı olsun ,Allah analı babalı büyütsün dileklerimizi gönderiyoruz.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu