HBB KIZ BASKETBOL ALTYAPI TAKIMI EĞİTİMLERİNE VE SPORUNA HİÇ DURMADAN İNTERNET ÜZERİNDEN ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Büyükşehir Altyapı takımı korono virüs nedeniyle evde geçirilen dönemi internet üzerinden farklı etkinliklerle iyi değerlendiriyor….
HBB A Takımı yardımcı hocası Sedat Asarcıklı ile HBB Altyapı hocaları İbrahim Dönmez ve Baran Yaldız altyapı sporcularının salgın döneminde evde geçirdiği dönemi iyi değerlendirmeleri ve formlarını kaybetmemeleri için yoğun çaba harcıyor.
Sedat Asarcıklı, İbrahim Dönmez ve Baran Yaldız hocalar, HBB kız Basketbol Altyapı takımına internet üzerinden hem eğitimler verdiriyor, hem de birlikte yine internet üzerinden birlikte spor yapma imkanları, proğramları hazırlayarak formlarını korumalarını sağlıyorlar.
HBB kız Basketbol altyapı takımına ilk olarak internet üzerinden HBB Kız Basketbol A takımı Kondisyoneri Adem Çevik ve HBB Diyetisyeni Aşkın özdemir ile internet üzerinden sporculara toplu olarak eğitici ve yaralı bilgiler verilirken, yine HBB Altyapı hocalarının gözetiminde internet üzerinden farklı saatlerde toplu olarak antreman programları yaptırılarak altyapı takımı oyuncularının formlarını ve kondisyonlarını korumalarını sağlıyorlar..

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu