Havalar Isındı Limon Dondurmaya Rağbet Arttı

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Havalar Isındı Limon Dondurmaya Rağbet Arttı
Hava sıcaklığının son günlerde mevsim normallerinin üzerine çıkmasından dolayı Antakyalıların vazgeçilmez lezzeti Limon Dondurmaya rağbet arttı.Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında 25 yıldır Vali Göbeğinde hizmet verdiği stantını hizmete Açmayan Arif Çalğın,Havaların ısınması ile gelen yoğun talep üzerine evlere servis olarak hizmet verdiklerini belirtti.Hijyen kurallarına uygun bir biçimde her türlü tedbirin alındığı imalathane de en güzel limonları kullanarak yaptıkları Limon Dondurmayı yine aynı titizlik ile evlere servis ettiklerini söyleyen Arif Usta,Kendilerine ulaşan bir çok müşterisine “Gel Al” paket servis olarak da bu muhteşem lezzeti sunduklarını söyledi.
Limon ,Şeker ve kullandığı servis malzemelerinin fiyatlarının yüksekliğinden yakınan Arif Çalğın, bunu müşterilerine yansıtmadıklarını ve uygun fiyata satışa devam ettiklerinin altını çizdi. Çalğın :”Yirmi beş yıldır severek yaptığım Limon Dondurmamın tadına bakmayan kalmamıştır. Müşterilerimin memnun kalarak içten bir ellerine sağlık Arif Ustam demeleri bütün yorgunluğumu unutturmaktadır. Benim Limon Dondurmamı farklı kılan şey tamamen doğal malzeme kullanmamdır. Doğal Limon ,Su ve Şeker .Evimin geçimini sağladığım işimde müşteri memnuniyetine her zaman çok önem vermekteyim. Yirmi dört yıldır Limon Dondurmamın tadını bozmadan müşterilerime sunmaktan son derece mutluyum ve tüm müşterilerime afiyet olsun. ”dedi.
Ramazan Akşamlarının Favorisi
Arif Usta :”İçinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan Ayı’nın son günlerinin sıcak olması münasebeti ile iftar sonrası en çok tercih edilen lezzetlerinin biri olan Limon Dondurmamız geçtiğimiz yıllarda Vali Göbeğinde Ramazan akşamlarının vazgeçilmeziydi.Bu yıl malumunuz tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgını münasebeti ile insanlarımöız evde kalıyorlar.Bizde ekip arkadaşlarımız ile birlikte müşterilerimize bu eşsiz lezzeti yetiştirmek adına var gücümüz ile çalışıyoruz.Hayırlısı ile bu illetten kurtulup normal yaşantımıza döneceğimiz günler için dua ediyor herkese hayırlı ramazanlar diliyoruz.”dedi.
Bu eşsiz Limon Dondurma lezzetini sizde istiyorsanız Arif Usta’ya 0 535 563 43 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu