Hatayspor’dan 12 yaş ve altı çocuklara ücretsiz bilet

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
TFF’nin maçlara girişte HES kodu zorunluluğu ve yaş kriterini kaldırması üzerine harekete geçen Hatayspor kulübü 12 yaş ve altındaki çocukların Fatih Karagümrük’le oynanacak maça ücretsiz geçebileceğini duyurdu
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), TFF müsabakalarına HES sorgulaması yapılmadan seyirci alınacağı ve bu değişiklik ile birlikte stadyumlarda uygulanmakta olan 12 yaş sınırının da kaldırıldığını açıklaması üzerine Atakaş Hatayspor kulübü harekete geçti. Hatayspor kulübü 12 yaş ve altı olan çocukların 12 Mart Cumartesi günü saat 13.30’da başlayacak Atakaş Hatayspor-Fatih Karagümrük karşılaşmasına ücretsiz bir şekilde alınacağını duyurdu.
MAÇA GELMEK İSTEYENLER NE YAPMALI?
Kulüpten yapılan açıklamada, “Haydi çocuklar maça. Stadyumlara girişte 12 yaş sınırı kaldırıldı. 12 yaş ve altı çocuklarımıza Fatih Karagümrük aç biletleri kulübümüzden hediye. Maça gelmek isteyen çocuklarımızın Ad, Soyad, TC kimlik numarası ve Passolig kartı fotoğrafını hediyebilet@hatayspor.org.tr adresine mail atmaları veya 0326 225 1631 numaralı telefonu arayarak bilgilerini iletmeleri rica olunur” ifadelerine yer verildi.

İlgili Haberler

Puan Durumu