HATAYSPOR’DA SEÇİM VE SİYASET KONUŞULMAZ!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

HATAYSPOR FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU MEHMET GÜZEL:
HATAYSPOR’DA SEÇİM VE SİYASET KONUŞULMAZ!
TEK DÜŞÜNCEMİZ VAR O DA TAKIMI LİGDE TUTMAK

Atakaş Hatayspor’un Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Güzel, şu anda tek düşüncelerinin takımı ligde tutmak ve yaşatmak olduğunu söyledi.
Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Güzel, seçim sürecinin ardından ortaya atılan spekülasyonlarla ilgilenmediklerini belirterek, “Bizim tek düşüncemiz var o da Hatayspor’un Süper Lig’de kalıcı olmasını sağlamak ve oynayacağımız İstanbulspor maçına odaklanmaktır” dedi.
Mevcut yönetimin görevinin başında olduğuna dikkat çeken Mehmet Güzel, “Hatayspor yönetim kurulu hem takımının yanında hem de görevinin başındadır. Seçim ve siyaset konusu kulübümüzün dışında olan gelişmelerdir. Hatayspor partiler üstü bir kurumdur. O yüzden burada siyaset değil, sportif faaliyetler konuşulur” diye konuştu.
VOLKAN HOCAMIZ TAKIMI LİGDE TUTMAK İÇİN GAYRET EDİYOR
Teknik direktör Volkan Demirel’in takımı ligde tutmak için olağanüstü çaba gösterdiğini belirten Mehmet Güzel, “Volkan hocam seçim sonuçlarıyla ilgilenmiyor, takımıyla ilgileniyor. Her gün futbolcularıyla beraber oluyor, onları takımın ligde kalması yönünde motive etme çalışıyor. İstanbulspor maçını kazanarak, umutlarımızı ileriki haftalara taşımak için canla-başla çalışıyor” dedi.
İstanbulspor maçını kazanmaktan başka düşünceleri olmadığını açıklayan Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Güzel, “Sevgili taraftarlarımızı bu maçta yanımızda görmek istiyoruz. Mersin’de tribünleri doldurarak, kritik maçta bizi yalnız bırakmayacaklarını ümit ediyoruz. Kazanacakta güçteyiz, hiçbir eksiğimiz yok, moral ve motivasyonumuz gayet yerinde. Tek eksiğimiz zor günde yanımızda olmayanlar, İstanbulspor maçında yanımızda olacaklarını ümit ediyor, herkesi Hatayspor’un yanında olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu