HATAYSPOR TARAFTAR DERNEKLERİ HATAYSPOR KADIN TAKIMINI DESTEKLEYECEK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Yıllardır Hatayspor’u iç saha ve deplasman maçlarında yalnız bırakmayan Hatayspor Taraftarlar Derneği ve Hatay 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği, Dünya Kupası arası olması dolayısıyla bu defa Hatayspor Kadın takımını destekleyecek.
Hatayspor Kadın Takımından sorumlu yönetici Rahmi Vardı’nın talebi üzerine Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin ve Hatay 31 Asi Gençlik Taraftarlar Derneği Başkanı Songül Taşdelen, 27 Kasım 2022 Pazar günü saat: 14.00’te Kırıkhan İlçe Stadyumunda oynanacak Beşiktaş maçında Hatayspor’u desteklemek için organizasyon yapacak.
Bu konuda yapılan açıklamada “Hatayspor Kulübü tarafından sağlanacak otobüslerle Kırıkhan’a gidecek Bordo-Beyaz sevdalılarını bu maça davet ediyoruz.
Bu sezon Süper Ligde başarılı maçlar çıkaran Hatayspor Kadın Futbol takımını zorlu Beşiktaş maçında destekleyeceğiz. Bu maça gitmek isteyen taraftarlarımızla Pazar günü Antakya’da Vali Ürgen Alanı’nda saat: 11.00’de buluşacağız. Otobüs hareket saati 11.30’dur. Gidiş dönüş ücretsiz olup gitmek isteyen taraftarlar Sadullah Ergin ve Songül Taşdelen’le bağlantı kurarak isimlerini yazdırmaları gerekiyor.” Denildi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu