HATAYSPOR KULÜBÜ’NDEN VOLKAN DEMİREL’E TEŞEKKÜR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatayspor, teknik direktör Volkan Demirel ile yolların ayrıldığını açıkladı.
Hatayspor’un açıklaması şu şekilde:
“Teknik direktörümüz Volkan Demirel ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. 6 Şubat günü yaşadığımız deprem felaketinden bu yana kulübümüz ve şehrimiz için hiç düşünmeden ve yorulmadan çalışan, takımımızın 2023-2024 Trendyol Süper Lig sezonunda mücadele etmesi için depremden hemen sonra her türlü çalışmayı titizlikle yöneten Volkan Demirel hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki kariyerlerinde sonsuz başarılar diliyoruz. Volkan Demirel her zaman şehrimizin ve kulübümüzün bir değeri olarak kalacaktır.”
VOLKAN DEMİREL’DEN VEDA MESAJI
Ayrılık kararı sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Volkan Demirel, “Tüm kalbim ve dualarım sizinle” sözleriyle Hatayspor’a veda etti.
Genç teknik adam yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Atakaş Hatayspor takımı olarak bu yıl her türlü imkan yaratmaya, küllerimizden doğmaya çalıştık. En büyük amacımız Hatay halkına moral ve umut olabilmekti. Ne yazık ki hayatta çabalarınız koşullar el verdiği sürece yeterli olabiliyor. Şahsım adına değerli Hatay halkına ve Hatayspor ailesine, ekibime, oyuncularıma ve emek veren tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.”
VOLKEN DEMİREL’İN HATAYSPOR PERFORMANSI
Son dört karşılaşmasından yenik ayrılan Volkan Demirelli Hatayspor, 34. hafta sonunda topladığı 33 puanla 18. sırada yer alarak küme düşme hattında bulunuyor.
Geçtiğimiz sezonun ortasında Hatayspor’a gelen Volkan Demirel, takımıyla çıktığı 55 maçta 16 Galibiyet, 16 Beraberlik ve 22 yenilgi alarak 1.16 puan ortalaması yakaladı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu