HATAY’IN KALKINMASI İÇİN ELBİRLİĞİNE HAZIRIZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İskenderun Valilik Çalışma Ofisinde gerçekleşen ziyarette Vali Mustafa Masatlı; “İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilimiz ve bölge ekonomisine yön veren kuruluşlardan biri. Bu yönüyle Hatay’a yapılan birçok ekonomik yatırıma öncülük ederek ilimiz ekonomisinin gelişmesi konusunda gösterdikleri gayretlerden ötürü Başkan Yılmaz’ın şahsında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve tüm üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.
İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, Hatay’ın kalkınması için el birliği ile çalışmaya hazır olduklarını vurguladı.
Hatay Valisi Mustafa Masatlı’nın ziyaretinde, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun, İTSO Başkan Yardımcısı Mahir Taner, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sedat Uysal, Hıdır Güneş, Fuat Keser, Yılmaz Çağan, Nedim Şaban, Ali Çitanak, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakıf Başkanı Doğan Erten, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu