HATAY VALİSİNİN BAYRAM MESAİSİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Valisi Mustafa Masatlı eşi Esra Masatlı ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla hastane, huzurevi ve sevgi evlerini ziyaret etti. Sırasıyla Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Defne Devlet Hastanesi’ndeki hastalar, Huzurevi, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki yaşlılar ve sevgi evlerinde kalan çocuklarla bayramlaşan Vali Masatlı, bayramını kutladığı hastalara moral ve destek verdi.
Hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunarak çiçek takdim eden Vali Masatlı, sağlık çalışanlarının da bayramını kutladı.
Masatlı Çifti, devletin koruması altındaki çocuklar ve Huzurevi, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nce Çocuk Evleri Sitesi’nde tertiplenen bayram kahvaltısında ulu çınarlar ile biraraya gelerek onlara yalnız olmadıklarını hissettirdi.
Sevgi evlerinde kalan çocuklarla da bayramlaşan Masatlı Çifti, “Vatandaşlarımızın yüzlerinde bir tebessüm oluşturabildiğimiz oranda bayramı gerçek manada idrak ederiz. Sevgiyle sarıldığımız her çocuğumuzun, umut dolu yarınlara gülümseyen, geleceğimizin teminatı birer kahraman olduklarına inanıyoruz. Varlıklarıyla huzur ve bereket bulduğumuz, bizi biz yapan değerlerimizden olan yaşlılarımız da gençliğimizin rehberleri, hayatın anlamını keşfetmemizde ruhumuzu aydınlatan irfan kalelerimizdir” dedi.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu