HATAY SAADET HAFTA SONU İKİ İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

KIRIKHAN İLÇE KONGRESİNE YOĞUN İLGİ

Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı Cumartesi günü Belen ilçesi, Pazar günü Kırıkhan İlçe kongresini gerçekleştirdi.

Kırıkhan ilçesinde Esnaf Kefalet Kooperatif Salonu’nda yağmura rağmen yoğun ilginin olduğu kongreye Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, eski il başkanımız İsmet Oğur Okay, İYİ Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Mehmet Çito, Büyük Birlik Partisi Kırıkhan İlçe Başkanı Hasan Kelce, Kırıkhan Esnaf Kefalet Koop. Başkanı İsmail Toklucu, Kırıkhan Elektrikçiler ve Bobinajcılar Odası Başkanı Halit Uyar, Saadet Partisi ilçe başkanları ve partililer katıldı.

ÇALIŞKAN: BUNDAN SONRA ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİZ

GİK üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan yaptığı konuşmada, “Bugüne kadar bayrağı yere düşürmeyen Atilla Erol başkanımızla bundan sonrada el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kırıkhan yönetimine de şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra çok daha iyi yerlerde olacağız. Bugünkü iş başındakilere 19 yıl kredi tanındı. Ama artık sonuna gelindi. 19 yıl aradan sonra bize bir fırsat daha verin diyorlar. Bizim olmadığımız iktidarda sorunlar devam eder. Bundan sonra tekrar bizim için toparlanmanın zamanı geldi. Rabbim memleketimize zeval vermesin korktuğumuz hiçbir şeyi başımız getirmesin, umarım bir an önce sükunete kavuşuruz” ifadelerini kullandı.

Yeniden İlçe Başkanı Seçilen Atilla Erol ise, günümüzde pek çok insanın geçim mücadelesi verdiği bir ortamda Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisinde çalışmak çok önemlidir. Yılmadan bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İl Başkanı Mustafa Eğe de, İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Atilla Erol’u ve yeni yönetimi tebrik ederek yeni dönemde de el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

BELEN SAADET’TE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Saadet Partisi’nin 7. olağan Belen İlçe Kongresi’nde bayrak değişimi yaşandı. Zekeriya Eğe, Belen’in yeni ilçe başkanı oldu.

Belen İlçe Başkanlığı binasında yapılan Kongreye İl Başkanı Mustafa Eğe, İlçe başkanları ve partililer katıldı.

İl Başkanı Mustafa Eğe, ‘Yaşanabilir Belen’ için İlçe Başkanlığına seçilen Zekeriya Eğe’ye yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ederek önceki ilçe başkanı Halit Cömert’e de bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve yeni dönemde de el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Haberler

Puan Durumu