Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş: ” TÜM TEDBİRLERİ ALDIK “

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, kapalı pazar yerlerini vatandaşların  hizmetine sunduklarını belirtti. Karataş:” Tüm tedbirleri alarak pazar alanlarımızı güvenli hale getirmeye çalıştık.”dedi.

HİZMETİNE SUNDUK

Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde pazar alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla alınması gereken bütün tedbirler alınarak kapalı pazaryerlerimizi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.

TEŞEKKÜRLERİMİZİ ARZ EDİYORUM

Gerekli sosyal mesafe korunarak, pazar alanına gelen bütün vatandaşlarımız ve pazarcı esnaflarımıza maske ve eldiven dağıtılarak, el dezenfektanları ve saha için kullanılan dezenfektanlarla sürekli olarak dezenfekte edilerek pazar alanlarımızı güvenli hale getirmeye çalıştık.Kurallara uyarak ekiplerimizi yardımcı olan bütün vatandaşlarımıza ve güvenlik ekiplerimize teşekkürlerimizi arz ediyorum.

GEREKLİ UYARILAR YAPILDI

Kurallara uymamakta direnen birkaç pazarcı esnaflarımıza gerekli uyarılar yapılarak tekrar etmesi halinde pazar alanına alınmayacağı ve gerekli cezai işlem uygulanacağı bildirilmiştir.”dedi.

Haber : Mehmet Emin Memes

 

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu