Genel Müdür Çaparali, “Hizmet İçin İstişarelerimiz Sürecek”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, nezaket ziyaretinde bulunan Antakya’lı muhtarlar ve Antakya ilçe meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Gerçekleştirilen ziyarete Antakya ilçemize bağlı Oğlakören, Alahan, Yaylacık, Tahtaköprü, Karlısu, Kisecik ile Uzunalıç mahalle muhtarları ve CHP Antakya meclis üyesi Bülent Çıldır, AKP Antakya meclis üyesi Adnan Akdaş katılım gösterdi.

Hatay’ın 15 noktasına hizmet götürme adına Hatay’daki tüm muhtarlara, meclis üyelerine kulak verdiklerini ve hassas bir şekilde hizmet etmeye devam edeceklerinin altını çizen Genel Müdür Çaparali, sağlıklı yaşam ve temiz çevre için Hatay’ın her noktasında dün olduğu gibi bugün ve yarın da istişarelere devam edeceklerini ifade etti.

Kendilerini kabul etmelerinden dolayı Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür eden mahalle muhtarları ve meclis üyeleri, Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde HATSU’nun insan hayatı ve çevreye yönelik önemli hizmetlere imza attığını ifade ederek, yürütülen çalışmalarda istişareye önem vermelerinden dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu