Erten Elektronikten Muhteşem Açılış

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Bölgemiz Telekomünikasyon  sektöründe  1990 yılında başladığı faaliyetini “Hatay Güzel Şeylere Layıktır.’’ Felsefesi ile 1994 yılında Türkiye’nin GSM sektöründeki ilk ve lider operatörü olan TURKCELL’in Hatay’daki ilk bayiliğini alarak devam ettiren ve verdiği başarılı hizmetler ile günümüze gelen Erten Elektronik yeni mağazasının açılışını muhteşem bir tören ile gerçekleştirdi.

Atatürk caddesinde hizmet verecek olan Erten Elektronik yeni mağazasının açılış törenine Turkcell Bölge Müdürü Cüneyt Hünkar, Genpa İç Anadolu Bölge Müdürü Kaan Direkçi, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Mursaloğlu, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran, Antakya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabit Teksöz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya, CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Vivo Türkiye Perakende Satış Direktörü Claud Zhang ,Vivo Türkiye Operatör Kanal Müdürü Osman Özgür Daldan, İş İnsanları, STK Temsilcileri ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Çok sayıda basın mensubunun da katılım gösterdiği programda Hijyen ve sosyal mesafe konusunda alınan tedbirler takdir topladı.

Açılış kurdelesi kesimi öncesinde Erten Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uğur Çetindağ yaptığı konuşmasında :” Kıymetli protokol üyelerimiz, değerli  takım arkadaşlarımız ve kıymetli iş ortaklarımız açılış törenimize hoş geldiniz. Turkcell çatısı altında 27.yılı geride bırakmanın mutluluğu ile ilk günkü heyecanımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için tüm takım arkadaşlarımız ile birlikte büyük bir çaba gösteriyoruz. Turkcell Plus İletişim Merkezi ve Genel Merkez Ofisimizin şehrimize hayırlı olması dileği ile bu özel anımızda yanımızda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Ayrıca özverili çalışmaları ile bugünlere gelmemizde büyük paya sahip olan kıymetli takım arkadaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum. ”dedi.

Turkcell Bölge Müdürü Cüneyt Hünkar konuşmasında :” Medeniyetlerin beşiği dinlerin kesişim noktası kadim toprakların en güzeli Antakya’mıza iletişimin, teknolojinin öneminin giderek arttığı günümüzde böylesine güzel bir mağazayı müşterilerimize kazandırdıkları için Erten Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uğur Çetindağ’a teşekkür ediyorum. Antakya’mıza hayırlı olması temennisi ile Erten Elektronik’in kıymetli çalışanlarına başarılar diliyorum.

Açılışa katılan protokol üyelerinin hayırlı olsun mesajlarını verdikleri kısa konuşmaların ardından gerçekleşen kurdele kesimi ile Erten Elektronik Turkcell Plus İletişim Merkezi ve Genel Merkez Ofisinin açılışı gerçekleşti. Kurdele kesiminin ardından Erten Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uğur Çetindağ ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ekrem Çetindağ programın başından itibaren yakından ilgi gösterdikleri konuklarına Turkcell Plus İletişim Merkezi ve Genel Merkez Ofisini gezdirerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Açılışa özel getirilen bando ekibi çaldıkları şarkılar ile konuklara keyifli dakikalar yaşatırken programda renkli görüntüler oluşturdular. Açılış programı yapılan ikramlar ile son buldu.

Erten Elektronik Turkcell Plus İletişim Merkezinde açılışa özel uygulanan ve gün boyu devam eden kampanyalar vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

İlgili Haberler

Puan Durumu