EMNİYET VE JANDARMA’DAN ÖZEL HAREKATLI DENETİM!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürlüğü vatandaşların huzur ve güveni için genişletilmiş alan uygulamaları kapsamında gerçekleştirdiği kontrollere özel harekat polisleri de katıldı.
İlçede otuz noktada sabit, 17 noktada motorize ve hareketli olmak üzere şehir genelinde polis kontrol uygulaması yaptı. Çok sayıda polis ekiplerinin yer aldığı denetimlerde, durdurulan araçlar didik didik arandı, şüphelilerin üzeri de arandı.
İskenderun genelinde gerçekleştirilen denetim uygulamasına ilçe jandarma ekipleri de destek verdi, Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve ilçe Jandarma komutanı Binbaşı Yusuf Yıldırım da polis noktalarına gitti, vatandaşlarla sohbet etti.
Denetimlerle ilgili İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, vatandaşların huzur ve güvenliği için güvenlik güçleriyle koordineli bu tür uygulamalar yaptıklarını belirterek “Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında rahatlıkla yaşayabilmeleri için bundan sonra da bu uygulamalar devam edecek. 24 saat esasına göre görev yapan güvenlik güçleri tür uygulamalarla aynı zamanda aranan şüphelilerin yakalanmasına da ciddi katkı sağlıyor” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Haberler

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Puan Durumu